Chat with us, powered by LiveChatApie mus | LEMONA
Sveiki atvykę į naują svetainės versiją! Jei norite grįžti į senąją versiją - spauskite čia

Apie mus

LEMONA electronics – lyderio pozicijas Baltijos regione užimanti tarptautinė įmonė, kurios pagrindinė veiklos sritis yra didmeninė ir mažmeninė prekyba įvairiais elektronikos komponentais, įrankiais, medžiagomis bei išmaniais sprendimais namams ir verslui.

1992 metais įkurta įmonė sparčiai plėtėsi – 1995 metais atidarytas pirmasis pardavimų padalinys Kaune, o per ateinantį dešimtmetį duris atvėrė dar keturi: du Vilniuje ir po vieną Klaipėdoje bei Šiauliuose. Sėkminga įmonės veikla Lietuvoje sudarė palankias sąlygas plėtrai į kitas šalis – 2007 metais Latvijoje įkurta dukterinė įmonė ir Rygoje atidarytas naujas padalinys. 2015 metais pradėta vykdyti veikla Estijoje, įkurta antroji dukterinė įmonė ir atidarytas didmeninės prekybos padalinys. 2018 metais Kaune atidarytas modernus centrinis įmonės sandėlis, kuriame įdiegta sandėlio valdymo sistema WMS-SVS VISION.

Įmonė greitą ir operatyvų prekių pristatymą bei tiekimą užtikrina centriniame sandėlyje turėdama aukštą prekių atsargų lygį, palaikant daugiau nei 10 000 skirtingų prekių likučių. O ilgas ir nuoseklus darbas bei puikūs prekybiniai santykiai su partneriais iš viso pasaulio suteikia galimybę užsisakyti iš daugiau nei penkių milijonų skirtingų prekių.

Plečiantis asortimentui ir išaugus poreikiui, UAB Lemona pradėjo dirbti su juridiniais asmenimis, tiekti komponentus ir medžiagas gaminiams. Prasidėjus B2B prekybos kanalo vystymuisi, didmeninės prekybos apimtys greitai pasiekė ir viršijo mažmeninę prekybą.

Įmonės elektroninė parduotuvė www.lemona.lt sėkmingai veikia jau daugiau nei 15 metų ir yra viena iš pirmųjų Lietuvos elektroninių parduotuvių. Elektroninės komercijos kanalas pasiekia klientus ten, kur nėra fizinių pardavimo padalinių, taip stiprindamas mažmeninės prekybos kanalą. Sujungus elektroninės komercijos kanalą su didmeninės prekybos klientų poreikiais, jiems tapo daug lengviau pateikti užsakymus.

Tikime, kad sklandaus bendradarbiavimo pagrindas – profesionalumas. Fizinėse parduotuvėse dirbantys konsultantai – savo srities profesionalai. Dauguma jų – inžinieriai, kurie pasiruošę įsigilinti į jūsų problemą ir inicijuoti sprendimą, ar išrinkti geriausiai jūsų lūkesčius atitinkančią prekę.
 

lemona logo
Veiklos sritis Didmeninė ir mažmeninė prekyba elektronikos komponentais, įrankiais, medžiagomis.
Įkurta 1992 m., Kaunas
Centrinė būstinė S. Raštikio g. 26, Kaunas 50130
Generalinis direktorius Vaida Joneikienė
Pajamos 17 mln. Eur.
Darbuotojai 160
Padaliniai 7
Šalys Lietuva, Latvija, Estija
Tinklapis www.lemona.lt
  • 5 modernios savitarnos parduotuvės
  • 5 didmeninės prekybos padaliniai
  • Modernus 1200kv. m. sandėlis su WMS-SVS VISION valdymo sistema
  • www.lemona.lt

Mumis pasitiki

LEMONA electronics pasitiki daugiau nei 300 tiekėjų iš viso pasaulio

Klientai

Pagrįsta kompetencija

top įmonė 2018iso sertifikatas

Darbuotojai – mūsų stiprybė

Mes - skirtingi ir individualūs, bet veikdami komandiškai ir profesionaliai, esame sėkminga įmonė. Vertiname profesionalumą ir kuriame sąlygas kiekvieno tobulėjimui. Vidiniai ir išoriniai mokymai, dalyvavimas parodose, konferencijose, dalinimasis patirtimi su verslo partneriais – toks mūsų profesinio augimo kelias! Geriausius sprendimus randame komandiškai. Mums svarbu, kad darbo aplinka būtų patogi ir harmoninga, o mūsų tradiciniai renginiai, vidiniai konkursai ar bendros veiklos po darbo valandų suteiktų mūsų gyvenimui daugiau spalvų. Komandiškai ir profesionaliai – mūsų vertybės, kuriomis tikime ir dalinsimės su tavimi!

Karjera

Domina karjeros galimybės LEMONA electronics įmonėje? Atsiųskite mums savo gyvenimo aprašymą!