Chat with us, powered by LiveChatDuracell | LEMONA
Sveiki atvykę į naują svetainės versiją! Jei norite grįžti į senąją versiją - spauskite čia

Duracell

Apie gamintoją

„Duracell“ yra pirmaujanti pasaulyje aukštos kokybės šarminių baterijų, specialių elementų ir įkraunamų elementų gamintoja. Nuo pat įkūrimo 1940-ųjų pradžioje įmonė tapo ikoniniu asmeninės energijos prekės ženklu, pasitikinčiu kompaktiškomis ir ilgiau tarnaujančiomis baterijomis. Vidutiniškai kas sekundę parduodama 63 „Duracell“ gaminiai, o „Duracell“ yra didžiausių pasaulio gamintojų rekomenduojamas prekės ženklas numeris vienas.Inovatyvumas

„Duracell“ turi turtingą naujovių istoriją, nes nuolat tobulina baterijas, kurios yra kompaktiškesnės, galingesnės, efektyvesnės ir ilgiau tarnaujančios nei konkurentų prekės ženklai. Nuo 1940-ųjų, kai buvo įkurta įmonė, „Duracell“ buvo atsakingas už daugelį pramonės šakų, įskaitant pirmąsias šarmines AA ir AAA baterijas ir pirmąjį klausos aparato ląstelių mygtuką. „Duracell“ akumuliatoriai netgi pirmieji nusileido mėnulyje ir maitino pirmąją belaidę „Logitech“ pelę, kad kompiuteris veiktų daug patogiau.

„Duracell“ naujovių siekis tęsiasi ir šiandien su tokiais produktais kaip „Duracell Ultra“, kuris yra mūsų geriausia ir galingiausia šarminė baterija visuose įrenginiuose. Didelės investicijos į mokslinius tyrimus ir plėtrą užtikrina, kad „Duracell“ produktai ir toliau bus patikimiausi viskuo, pradedant naujausiais aukštos kokybės išmaniųjų žaislų ir vaizdo žaidimų konsolėmis, baigiant nešiojamosiomis energijos technologijomis, greitai įkraunančiomis išmaniuosius telefonus.


Kokybė

„Duracell“ kokybė viršija ISO 9000 standartų reikalavimus ir atitinka aukščiausią žaliavų kokybę, griežtus eksploatacinių savybių ir energijos vartojimo patikrinimus. Kiekviena „Duracell“ baterija yra patikrinama prieš išeidama iš gamyklos, kad būtų užtikrintas maksimalus našumas.

Unikalus „Duracell“ „POWERCHECK ™“ suteikia vartotojams galimybę nedelsiant patikrinti „Duracell“ akumuliatoriaus energijos lygį, kad būtų suteiktas antras gyvenimas kitame įrenginyje, kurio energijos poreikis mažesnis. Tai sukuria vertę mūsų vartotojams ir padeda sumažinti atliekų kiekį. Jau dešimtmečius „Duracell“ aukščiausios kokybės šarminėse baterijose nėra sunkiųjų metalų.Cilindrinės baterijos (Visos cilindrinės baterijos)

Diskinės baterijos (Visos diskinės baterijos)


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]