Chat with us, powered by LiveChatStannol | LEMONA
Sveiki atvykę į naują svetainės versiją! Jei norite grįžti į senąją versiją - spauskite čia

Stannol

Apie gamintoją

Bendrovę 1879 m. Gegužės 10 d. įkūrė santechnikas Wilhelmas Paffas, kuris šalia savo amatininko veiklos kūrė, gamino ir pardavinėjo litavimo skysčius. Jo įpėdinis Hansas Eckstaedtas, įmonės įkūrėjo sūnus, sėkmingai vykdė plėtrą ir 1920 m. pabaigoje rinkoje įsteigė tarptautiniu mastu saugomą prekės ženklą „Stannol“.

Bendrovė labai vertinama klientų visame pasaulyje tiek pramonės sektoriuje, tiek ir „pasidaryk pats“ asortimentui, nes „Stannol“ visiems savo gaminiams taiko aukštus klientų reikalavimus.


Asortimentas

Gaminių asortimentą sudaro lydmetalis, litavimo viela, litavimo pasta, litavimo srautas, lituokliai ir elektroniniu būdu valdomos litavimo stotys bei platus priedų asortimentas.


Kokybės politika

Nuosekliai aukšta produktų ir paslaugų kokybė garantuoja patenkintus klientus. Įmonės vadovybė mato savo užduotį skatinti darbuotojų atsakomybę ir sąmoningumą kokybės srityje, visuomet reguliuodami atsakomybę ir procesus bei stebėdami kokybės užtikrinimo priemonių efektyvumą.


Žalioji produkt linija

„Stannol“ yra pirmasis pasaulyje litavimo technologijų gamintojas, siūlantis visiškai ekologišką gaminių asortimentą: „greenconnect“.

Anksčiau skardos pirkimui buvo taikomi tik du kriterijai: kokybė ir kaina. Dėl didžiulės žaliavų paklausos beveik visose kasybos vietose galime rasti nehumaniškas darbo ir gyvenimo sąlygas. Dėl nekontroliuojamo ir iš dalies neteisėto žaliavų gavybos proceso labai kenčia aplinka. Jau 2014 m., Bendradarbiaudami su „Fairlötet e.V.“, rinkai išleidome lydmetalio vielą, kuri gaminama besivystančiose šalyse nenaudojant žmonių ir nenaikinant aplinkos.


žalioji produktų linija stannol

Fliusai (Visi fliusai)


Litavimo pasta (Visa litavimo pasta)


Išlitavimo juosta (Visos išlitavimo juostos)


Nepaliekame nei vieno kliento be sprendimo!

Šias ir daug kitų prekių galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Neradote tinkamo sprendimo ar turite papildomų klausimų? Susisiekite!


Kontaktai fiziniams asmenims

8700 35 035 arba [email protected]

Kontaktai juridiniams asmenims

[email protected]

3 EUR
Jau beveik!
5 EUR
Ne šiandien
7 EUR
Nenusimink
9 EUR
Kaip gaila
10 EUR
Nepasisekė!
Prenumeruokite naujienlaiškį ir sukite laimės ratą!
Neteisingas e. pašto adresas!
Norėčiau gauti
Užpildykite visus privalomus laukelius!
Klaida!
Jums nusišypsojo sėkmė!
Nepamirškite įrašyti nuolaidos kodo mokėjimo lange.
LUCKY-XXOFF
Kodas nukopijuotas
Atsiprašome, tačiau šiuo el. paštu esate mūsų prenumeratorius. Laimės ratą gali sukti tik nauji prenumeratoriai.
X
Prenumeruokite naujienlaiškį ir sukite laimės ratą!